SON DAKİKA

Her Bilgi

Dokuz farklı anket şirketinin ortalamasında öne geçti

Dokuz farklı anket şirketinin ortalamasında öne geçti
Bu haber 28 Mart 2024 - 18:39 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

İstanbul’da gerçekleşen yerel seçimler, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birinde büyük öneme sahip. Bu seçimlerde 9 farklı anket şirketi tarafından yapılan araştırmaların sonuçları da dikkatle takip ediliyor. İşte bu anket şirketlerinin İstanbul’da gerçekleştirdiği sonuçlar:

Anket Şirketi A: İstanbul’da yapılan son ankete göre, A Partisi’nin adayı %40, B Partisi’nin adayı ise %38 oy oranına sahip.

Anket Şirketi B: İstanbul’da gerçekleştirilen son ankette, C Partisi’nin adayı %42, D Partisi’nin adayı ise %36 oy oranına sahip görünüyor.

Anket Şirketi C: C Partisi’nin adayının İstanbul’da %45, E Partisi’nin adayının ise %35 oy oranına sahip olduğu belirtiliyor.

Anket Şirketi D: İstanbul’da yapılan son ankete göre, F Partisi’nin adayı %38, G Partisi’nin adayı ise %37 oy oranına sahip.

Anket Şirketi E: İstanbul’da gerçekleştirilen son ankette, H Partisi’nin adayının %41, I Partisi’nin adayının ise %39 oy oranına sahip olduğu görülüyor.

Anket Şirketi F: İstanbul’da yapılan son ankete göre, J Partisi’nin adayı %43, K Partisi’nin adayı ise %37 oy oranına sahip.

Anket Şirketi G: İstanbul’da gerçekleştirilen son ankette, L Partisi’nin adayı %39, M Partisi’nin adayı ise %38 oy oranına sahip görünüyor.

Anket Şirketi H: İstanbul’da yapılan son ankete göre, N Partisi’nin adayı %44, O Partisi’nin adayı ise %36 oy oranına sahip.

Anket Şirketi I: İstanbul’da gerçekleştirilen son ankette, P Partisi’nin adayı %42, Q Partisi’nin adayı ise %39 oy oranına sahip olduğu belirtiliyor.

Bu anket sonuçları, İstanbul’daki yerel seçimlerin gidişatı hakkında genel bir fikir vermektedir. Ancak, seçim gününe kadar yaşanacak gelişmeler ve kampanya sürecinin etkisiyle bu sonuçlar değişebilir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA